virtuální prohlídka od nás

Ve virtuální prohlídce od nás váš návštěvník nezabloudí

K realizaci vaší virtuální prohlídky využíváme moderních technologií, díky kterým se vaše virtuální prohlídka stává originální a nápaditou
Výroba virtuálních prohlídek

Virtuální prohlídka s orientačními prvky

PŮDORYSY, INTERAKTIVNÍ PRVKY

Výhodou virtuálního prohlížení nemovitosti je interaktivita. Do prohlídky vám rádi zakomponujeme informační panely, fotogalerie, internetové odkazy a jiné prvky, které vám umožní získat dodatečné informace.
Součástí může být i například virtuální mapa objektu, takže budete vždy přesně vědět, kde se nacházíte a můžete si vybrat, kam chcete jít.

Výroba virtuálních prohlídek

Virtuální prohlídka ve vašem designu

GRAFICKÉ PRVKY, LOGA, BRAND

Do virtuální prohlídky doplním vaše firemní loga a kontaktní údaje, takže každý, kdo vaši nemovitost navštíví, bude na první pohled vědět, kdo za nabídkou stojí. Možnosti 360° virtuálních prohlídek jsou prakticky neomezené. Ze svého počítače, mobilu či tabletu budou vaši zákazníci schopni kdykoli navštívit konkrétní objekt, a prohlédnout si jej stejně detailně, jako by byli přímo a místě.

Výroba virtuálních prohlídek

Virtuální prohlídka a multimédia

INFORMACE, KOMENTÁŘE, HUDBA

Naše 360° virtuální prohlídka umožňuje návštěvníkovi během procházení interiéru nebo exteriéru zjistit různé důležité informace o objektu, kde se právě nachází. Součástí prohlídky totiž mohou být i okna s různými typy  prezentací, od prostého textu, přes internetové odkazy na stránky s doplňujícími informacemi, až po videa a fotogalerie. Na rozdíl od prohlídek v reálném světě má návštěvník virtuální prohlídky ihned k dispozici veškeré informace, které bude potřebovat.
Virtuální prohlídku vašim návštěvníkům zpříjemní i zvuk, ať již jde o zvukové efekty, mluvené slovo průvodce či hudbu.

jak probíhá tvorba virtuální prohlídky?

K vytvoření virtuální prohlídky využíváme moderních technologií s neomezenými možnostmi

Virtuální prohlídka interiérů

VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA INTERIÉRŮ

3D SCANNER, 360° KAMERY

K tvorbě virtuálních prohlídek využíváme nejmodernějších technologií 3D skenování prostoru a 360° kamery s vysokým rozlišením. Během návštěvy pečlivě naskenuji všechny místnosti pomocí 3D scanneru a 360° kamery. Tento materiál poté dále upravuji v počítači, aby výsledný efekt byl co nejdokonalejší. Obáváte se, že na fotografiích může být vidět něco, co byste neradi veřejně prezentovali? Žádný strach, s pomocí pokročilých retušovacích nástrojů odstraním vše nevhodné, tak aby virtuální prohlídka vypadala co nejlépe.

Virtuální prohlídka exteriérů dronem

VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA EXTERIÉRŮ

LETECKÉ SNÍMKOVÁNÍ

Při tvorbě virtuálních prohlídek nejste samozřejmě omezeni pouze na vnitřek budov. Pro vaše klienty je jistě důležité i to, jak objekt vypadá zvenčí a v jakém prostředí je zasazen. Díky dlouholeté praxi s leteckými pracemi pomocí dronu mohu zhotovit zajímavou virtuální prohlídku vašeho exteriéru s dodržením všech platných předpisů. Vlastním profesionální leteckou licenci kategorie A1, A2 a A3. Letecké snímkování umožní obohatit vaši virtuální prohlídku o další rozměr a proměnit ji v dechberoucí vizuální zážitek.

Výroba virtuálních prohlídek

VÝROBA VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKY

MODERNÍ SOFTWARE

Poté co budou fotografie vašeho interiéru dokonalé, propojím je pomocí nejmodernějšího software s daty ze 3D skeneru a vytvořím pro vaše potenciální klienty dokonalou iluzi trojrozměrného prostoru, ve kterém se budou moci libovolně pohybovat a vše si pečlivě prohlížet v rozsahu 360°. Výhodou moderních virtuálních prohlídek je i dokonalá interaktivita - součástí virtuálních prohlídek mohou být fotogalerie, video galerie, ovládací prvky, informační okna, hudební podkres, komentáře apod.

Výroba virtuální prohlídky

ÚDRŽBA VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKY

RYCHLÁ VÝROBA

Nemusíte se bát, nezdržíme vás dlouho – skenování a fotografování objektu je rychlé a již za několik dní od mé návštěvy bude vaše virtuální prohlídka připravena. Možnosti prezentace výsledné virtuální prohlídky jsou opravdu široké.  Virtuální prohlídku můžete zákazníkům prezentovat ve svém počítači, na svém webu nebo na webu 360tour.cz a to v rámci základní ceny bez dalších poplatků. Výrobou prohlídky to však pro mne nekončí – o vaší virtuální prohlídku se budu rád nadále starat a aktualizovat ji na základě vašich požadavků.